Krby Balogh
ssss

Služby

Ponúkame Vám stavbu krbov, pecí, šporákov, záhradných krbov a komínov. V každom postavenom diele spájame funkčnosť, bezpečnosť a jedinečný dizajn tak, aby sme vyhoveli Vašim predstavám a vkusu.

Neviete aký typ spotrebiča je pre Váš dom ten správny?

Radi Vám poradíme.

Krby

Krby

Teplovzdušný krb – postavený z izolačného materiálu, ktorý využíva na vykurovanie cirkuláciu teplého vzduchu. Teplo má rýchly nábeh, no malú zotrvačnosť.

Akumulačný krb – na vykurovanie využíva cirkuláciu teplého vzduchu, ale zároveň sa časť energie ukladá do akumulačnej obstavby a následne je vyžarovaná do priestoru. Teplo má rýchly nábeh, no akumuláciou sa zvyšuje jeho zotrvačnosť.

Krb s vodným výmenníkom – obstavba je zhotovená z izolačného alebo akumulačného materiálu, pričom väčšina výkonu sa prostredníctvo vodného výmenníka distribuuje do daného vykurovacieho systému.

Vonkajšie otvorené krby – určené na prípravu jedál grilovaním.

Pece

Pece

Interiérové, celokachľové, omietané alebo kombinované sálavé pece postavené modernou alebo tradičnou metódou s rôznou dĺžkou intervalu prikladania - vykurovanie sálaním.

Interiérové a exteriérové pece na pečenie rôznych druhov pokrmov (chlieb, pizza, mäso..).

Šporáky

Šporáky

Celokachľové, omietané a kombinované diela určené na varenie a pečenie, prípadne zohrievanie TUV. Šporák je možné zabudovať aj do kuchynskej linky ako jej súčasť.

Rekonštrukcia kachľových pecí

Rekonštrukcia kachľových pecí

Vykonávame kompletnú rekonštrukciu kachľových pecí a to tak, že pec kompletne rozoberieme a nanovo prestaviame s novým šamotovým jadrom, pričom kachlice zostávajú pôvodné.

Komíny

Stavba trojzložkových komínov z prefabrikovaných tvárnic, montáž fasádnych nerezových komínov a rekonštrukcia už existujúcich komínov vložkovaním nerezovou rúrou.

O nás

Zaoberáme sa stavbou krbov, pecí, šporákov a komínov.

f   gp

Kontakt

2013 © Krby Balogh, Všetky práva vyhradené